Noclegi Wisznice

Znaleziono obiektów:4

 • Wisznice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Obiekt Karczma Góralska położony jest w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. Oferuje on bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu we wszystkich pomieszczeniach.

  Zobacz ofertę

 2. Proponujemy pobyt w zacisznym miejscu, blisko natury, na terenie, który jest piękną mozaiką łąk, rzek, lasów i pól uprawnych.

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd Szeleścianka

  zajazdRossosz(Wisznice: 9.3km do centrum)  

 4. Gospodarstwo położone koło terenów leśnych oraz dzikich torfowych łąk, staw zarybiony, konie w ilości 11 szt. (7 koni pod siodło i do bryczki), siedlisko bobrów

  Zobacz ofertę

Wisznice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Wisznicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie