Obiekty promowane w najbliższej okolicy
  • Wisła
  • i okolica
  • Centrum konferencyjne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

  1. Jesień w Górach! Pobyt ze śniadaniami już od 60zł. Serdecznie zapraszamy :) Kontakt: 535 018 665

    Posiadamy łącznie 22 pokoje i apartamenty. W naszej ofercie znajdą Państwo 3 apartamenty przystosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

    Zobacz ofertę

  2. Rodzinny ośrodek z komfortowymi pokojami i apartamentami. Duży ogród, odkryty basen, plac zabaw, trampolina, sauna, grill, tenis stołowy, boiska! Zapraszamy!

    Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

  1. Serdecznie zapraszamy do hotelu Wisła Mountain SPA w Wiśle. Dysponujemy jedynym w regionie, wykutym w skale klubem Pieczara oraz Spa Pod Gwiazdami. Zapraszamy.

    Zobacz ofertę

  2. Pobyt Sylwestrowy w Beskidach. 3 noclegi z balem od 600 pln/os w pokoju 4 os. Ostatni wolny pokój

    Nad Wodospadem - noclegi, restauracja, pizzeria, wesela w górach, wczasy, imprezy firmowe, obozy sportowe, imprezy okolicznościowe, ośrodek szkoleniowy, eventy

    Zobacz ofertę

Centra konferencyjne Wisła i okolica

Centrum konferencyjne od 1 do 2 z 2 w Wiśle

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie