• Wilkszyn
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Karczma U Zochy

  pokoje gościnneBrzezina(Wilkszyn: 2.0km do centrum)  

  Pokoje gościnne, każdy z węzłem sanitarnym. Śniadania, obiady, kolacje. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie oraz inne. Tylko 2 km od Wrocławia. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 2. Wymarzone miejsce do odpoczynku i noclegu dla każdego pracownika.

  Tanie pokoje noclegowe dla firm, kierowców oraz turystów. Tv, wifi. duży parking. 10 min jazdy do Wrocławia, Środy Śląskiej i Brzegu Dolnego. Zapraszamy !

  Zobacz ofertę

 3. Pałac Brzezina Hotel

  hotelBrzezina(Wilkszyn: 2.3km do centrum)  

  Pałac Brzezina Hotel *** Business & Wedding znajduje się 6 km. od granicy Wrocławia w otoczeniu pięknego parku. Oferujemy 20 pokoi typu standard, de luxe i apar

  Zobacz ofertę

 4. Oferujemy dwa osobne obiekty wolnostojące, wyposażone w tv, aneksy kuchenne, łazienkę oraz Wi-Fi. W wyposażeniu dostęp do grilla, altanki.

  Zobacz ofertę

 5. Dom wolnostojący na dużej działce w sąsiedztwie supermarketu i stacji benzynowej, świetnie nadający się dla grup pracowniczych

  Zobacz ofertę

 6. Zamek Wojnowice

  zamek, pałac, dworekWojnowice(Wilkszyn: 4.6km do centrum)  

  Zamek Wojnowice

  Zobacz ofertę

 7. Glinianki

  ośrodek wypoczynkowyPęgów(Wilkszyn: 7.8km do centrum)  

  kąpielisko Nasz ośrodek posiada 68 miejsc w domkach drewnianych 4-osobowych i 7-osobowych z zapleczem sanitarnym. Kąpielisko strzeżone z bardzo czystą wodą,

  Zobacz ofertę

 8. Mały Zajazd Barbara Malicka

  zajazdUraz(Wilkszyn: 5.9km do centrum)  

Wilkszyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Wilkszynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie