Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Wilkowo

Znaleziono obiektów:4

 • Wilkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi

  usługi noclegoweWilkowo(0.0km do centrum)  

  9.60/10
  Ilość ocen: 5

  Dodaj do schowka

  Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu w Wilkowie. Miejscowość leży pomiędzy dwoma miastami - Mrągowem a Kętrzynem. Jest to ciche i spokojne miejsce

 2. nowopowstały, kameralny kompleks wypoczynkowy w stylu mazurskim , składający się z trzech luksusowych, całorocznych domków z bala z prywatnym ogrodem i pomostem

 3. 9.33/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  "Mazurska Meta" koło Mrągowa oferuje Państwu 3 pokoje z łazienką i kuchnią na parterze oraz 3 pokoje z łazienką i aneksem kuchennym na piętrze. Zapraszamy!

 4. 1.33/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

Wilkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Wilkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie