• Wierzchucinek
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek letniskowy 70m2 z tarasem i garażem, salon, kuchnia, wc, prysznic, sypialnia na piętrze, tv, lokalizacja:25km do bydgoszczy, na szlaku czterech jezior,...

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Minikowo

  hotelMinikowo(Wierzchucinek: 9.9km do centrum)  

  hotel oferuje przytulne i estetyczne pokoje oraz restaurację serwującą dania kuchni regionalnej. Zapewniamy gościnność i miłą atmosferę.

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo agroturystyczne "Głusza" położone jest na terenie ekologicznie czystym, wśród, pól, lasów, nad rzeczką Lucimką. Tereny te są rezerwatem...

  Zobacz ofertę

 4. ceny po uzgodnieniu telefonicznym

  Zobacz ofertę

 5. Zajazd U Jana

  zajazdMinikowo(Wierzchucinek: 9.9km do centrum)  

Wierzchucinek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Wierzchucinku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie