Noclegi Wierzbięcice

Znaleziono obiektów:6

 • Wierzbięcice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Do Wynajęcia

  agroturystykaMańkowice(Wierzbięcice: 10.4km do centrum)  

 2. Wierzbięcice to niewielka miejscowość położona pomiędzy Nysą i Prudnikiem. Obiekt posiada 11 pokoi mieszczących 25 osób. Do dyspozycji jest aneks kuchenny.

  Zobacz ofertę

 3. Agronoclegi

  agroturystykaBiała Nyska(Wierzbięcice: 9.1km do centrum)  

  Agro noclegi. Nowy obiekt.

  Zobacz ofertę

 4. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneBiała Nyska(Wierzbięcice: 9.1km do centrum)  

  Całoroczne pokoje gościnne w pobliżu Jeziora Nyskiego i Gór Opawskich w Jarnołtówku. 8 pokoi z różną ilością miejsc noclegowych, 3 kuchnie od ogólnego użytku.

  Zobacz ofertę

 5. Opis gospodarstwa Okolica sprzyja zrelaksowaniu i wytchnieniu od codziennego zabiegania. Jest to miejsce idealne dla ludzi szukających ciszy i spokoju. Dom...

  Zobacz ofertę

 6. Serdecznie zapraszamy na wczasy i weekendy do wsi Stary Las. Położony 10 km od Gór Opawskich, przejścia granicznego Głuchołazy i Jeziora Nyskiego. W

  Zobacz ofertę

Wierzbięcice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Wierzbięcicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie