• Wieruszów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel

  hotelŚwiba(Wieruszów: 4.6km do centrum)  

 2. Noclegi Pracownicze

  noclegi pracowniczeNasale(Wieruszów: 26.9km do centrum)  

 3. Od stycznia 2011 r. mamy przyjemność zaprosić Państwa do hoteliku „U Patryka”. Mamy do zaoferowania 13 miejsc noclegowych w pokojach (2os ×1, 3os ×1, 4os x2).

  Zobacz ofertę

 4. Hotelik U Kasi

  hotelWieruszów(0.1km do centrum)  

 5. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Siedzibą gospodarstwa jest stary wiatrak. Pokoje wyposażone sa w umywalki i ubikacje. Na dole wiatraka jest aneks kuchenny...

  Zobacz ofertę

Wieruszów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Wieruszowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie