• Wielbark
  • i okolica
  • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pokoje do wynajęcia Wielbark i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Wielbarku

Lista obiektów noclegowych

  1. Od 25 PLN za dzień

  2. Pokoje Do Wynajęcia

    agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Głuch(Wielbark: 5.1km do centrum)  

    Nie masz pomysłu na wczasy? Wybierz wczasy na Mazurach. To najlepszy pomysł ponieważ mazurskie krajobrazy zawsze zapewniają solidny wypoczynek. Nasza posiadł...

    Od 100 PLN za dzień

Pokoje do wynajęcia Wielbark i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Wielbarku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet