• Więcbork
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Nasz Gościniec to wymarzone miejsce dla osób pragnących wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach. Przytulna, rodzinna atmosfera oraz wysoka jakość

  Zobacz ofertę

 2. Apartamenty Jodkowscy

  apartamentWitunia(Więcbork: 1.1km do centrum)  

  Apartamenty Jodkowscy

  Zobacz ofertę

 3. "Motel-ik Lux"

  motelWięcbork(0.2km do centrum)  

  Nasz Motel to miejsce gdzie znajdziesz dobrze wyposażone pokoje w atrakcyjnych cenach.

  Zobacz ofertę

 4. Ośrodek Wczasowy Morena w Więcborku serdecznie Państwa zaprasza na wypoczynek w domkach letniskowych nad Jeziorem Więcborskim.

  Zobacz ofertę

 5. serdecznie zapraszamy na rodzinny wypoczynek (urlopy, weekendy) do OŚRODKA WCZASOWEGO "PANORAMA" położonego na obrzeżach miasteczka Więcbork, ok.

  Zobacz ofertę

 6. Ośrodek Wczasowy Krajna w Więcborku serdecznie Państwa zaprasza na wypoczynek w drewnianych domkach letniskowych nad jeziorem więcborskim.

  Zobacz ofertę

 7. popbyty min tygodniowe od 800zł do 950zł w sezonie Więcbork i tereny go okalające są atrakcyjną dla turystów okolicą z licznymi kompleksami leśnymi i jeziorami

  Zobacz ofertę

 8. Oczywiście, czym byłby wolny czas, jeżeli nie zjadłoby się czegoś z grilla. Do Państwa dyspozycji jest altana z grillem. Zapraszamy!!

  Zobacz ofertę

 9. Hotel Pod Koroną

  hotelWięcbork(1.2km do centrum)  

  Hotel dysponuje 48 miejscami noclegowymi w pokojach jedno- dwu- i trzyosobowych. Każdy z nich wyposażony jest w telefon, telewizor, radio. W każdym pokoju

  Zobacz ofertę

Więcbork i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Więcborku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie