• Wiartel
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Wolne miejsca na pakiet Wielkanocny-Wielkanoc-Pakiety pobytowe-Oferta specjalna dla grup-Zadzwoń :)

  Pensjonat Wejsunek znajduje się nad samym jeziorem, własna piaszczysta plaża i plac zabaw dla dzieci. Ponadto do Państwa dyspozycji oprócz pokoi są też domki.

  Zobacz ofertę

 2. Domek Całoroczny

  dom do wynajęciaJaśkowo(Wiartel: 1.6km do centrum)  

  Zapraszamy na Ferie Zimowe i Wakacje, Samodzielny Dom Do Wynajęcie

  Całoroczny piętrowy dom mieszkalny (bliźniak) o powierzchni około 90 m2 przeznaczony dla 4 osób (maks. 6). TV, kuchenka elektryczna, lodówka, kominek, grill

  Zobacz ofertę

 3. Wolne miejsca na Boże Ciało oraz terminy letnie. Zapraszamy :)

  Posesja znajduje się przy lesie (Puszcza Piska), nad kanałem i stawem rybnym, niedaleko jeziora Nidzkiego (ok.800 m) ze strefą ciszy (rezerwat Jezioro Nidzkie).

  Zobacz ofertę

 4. O każdej porze roku w Krainie Jabłoni jest pięknie. Bezcenny staje się spacer do lasu, gdzie zdziwione obecnością człowieka sarny przemykają wśród drzew.

  Zobacz ofertę

 5. Ośrodek Walter

  dom letniskowyJabłoń(Wiartel: 4.8km do centrum)  

  Wspaniały wypoczynek dla całej rodziny w Puszczy Piskiej w domkach letniskowych nad jeziorem

  Zobacz ofertę

 6. ZAJAZD "PRZYLASEK" KOMPLEKS REKREACYJNO - WYPOCZYNKOWY usytuowany jest w malowniczej mazurskiej miejscowości Wiartel, w otoczeniu dwóch jezior i lasów Puszczy.

  Zobacz ofertę

 7. Zapraszam do małej, pięknej i spokojnej miejscowości Wiartel 15 km od Rucianego Nida. Do wynajęcia całe komfortowe - 4 pokojowe mieszkanie z kompletnie wyposażo

  Zobacz ofertę

 8. Mazurska Chata

  dom do wynajęciaJaśkowo(Wiartel: 1.6km do centrum)  

  Przepiękna gościnna chata, położona we wsi Jaśkowo na skraju Puszy Piskiej w sąsiedztwie Mazuskiego Parku Krajobrazowego i Rezerwatu jezioro Nidzkie.

  Zobacz ofertę

 9. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneJaśkowo(Wiartel: 1.7km do centrum)  

 10. Domek Letniskowy

  dom letniskowyJaśkowo(Wiartel: 0.8km do centrum)  

  Agroturystyka, Mazury, Wiartel, Jaśkowo, Domek letniskowy.

  Zobacz ofertę

 11. Witamy na łonie przyrody w Stanicy Wodnej Czaple. Już krótka chwila spędzona w wirtualnym odwzorowaniu tego urokliwego miejsca zachęci Państwa do odwiedzenia

  Zobacz ofertę

 12. Myśliwski Zajazd

  zajazdMaldanin(Wiartel: 9.9km do centrum)  

Wiartel i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 14 z 14 w Wiartlu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie