Fregata

Pensjonat w Lubachowie

Lubachów 1, 58-114 Lubachów,
woj. dolnośląskie, Polska

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 150 PLN - 170 PLN za pokój
3 osobowe 120 PLN za pokój

Opis

Pensjonat z Restauracją Fregata nad Jeziorem Bystrzyckim pięknie położony wśród lasów Gór Sowich nie opodal drogi prowadzącej z Lubachowa do Zagórza Śląskiego.
Restauracja w formie tawerny oraz letnia restauracja na wodzie serwuje wyśmienite dania z ryb a także mięsiwa podawane z grzybami oraz wyśmienite specjały kuchni polskiej i europejskiej.
Doskonała baza wypadowa na letnie weekendy, gdzie latem, w każdą sobotę, można bawić się na tanecznych wieczorkach czy dancingach organizowanych na tarasch i świeżym powietrzu lub w okresie zimy balach karnawałowych w salach restauracji.
Możecie Państwo również spędzić u nas dłuższy wypoczynek, rodzinny urlop, zorganizować imprezę okolicznościową lub zrobić firomowe spotkanie integracyjne. To wszystko zdala od miejskiego gwaru na łonie natury wśród lasów i gór oraz pięknych widoków z tarasów na Jezioro Bystrzyckie.
Naszą dewizą jest panująca domowa atmosfera... smaczne potrawy sporządzane według tradycyjnych receptur... bogata gama wyśmienitych win do wyboru...

Obiekt w bazie od: 2009-03-09

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia Spa/wellness (Jacuzzi), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet