Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pensjonat Węsiory

Znaleziono obiektów:2

 • Węsiory
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pensjonaty Węsiory i okolica

Pensjonat od 1 do 2 z 2 w Węsiorach

Lista obiektów noclegowych

 1. Willa Tradycja

  pensjonatWęsiory(0.3km do centrum)  

  Willa Tradycja w Węsiorach na Kaszubach. Pokoje, restauracja, catering, dania regionalne, tradycyjny chleb z pieca, wędliny i ryby wędzone. Zapraszamy!

  Od 60 PLN za dzień

 2. "Siedlisko"

  pensjonatKłodno(Węsiory: 6.1km do centrum)  

  Siedlisko Kłodno to piękne i malownicze miejsce oddalone zaledwie 1h od Gdańska, na Kaszubach. Każda nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie tu odpoczynek.

Pensjonaty Węsiory i okolica

Pensjonat od 1 do 2 z 2 w Węsiorach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet