Noclegi Werbkowice

Znaleziono obiektów:5

 • Werbkowice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zacisze

  agroturystykaMasłomęcz(Werbkowice: 11.2km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne prowadzone przez całą rodzinę położone w osadzie gotów przy Transgranicznej trasie turystycznej. Na terenie gospodarstwa

  Zobacz ofertę

 2. "Blisko Natury"

  pokoje gościnneWojciechówka(Werbkowice: 16.6km do centrum)  

 3. Noclegi „Mróweczka” położony jest na terenach jednej z gmin zaliczanych do terenów Gotanii, tj. Gmina Werbkowice. „Mróweczka” zapewnia wygodę, ciszę, spokój...

  Zobacz ofertę

 4. Oferuję miejsca noclegowe w Werbkowicach w domu wolnostojącym, z dostępem do kuchni i łazienki. Cena 20zł/os./doba. Kontakt:

  Zobacz ofertę

Werbkowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Werbkowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie