• Wenecja
 • i okolica

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi

  kwatera prywatnaGąsawa(Wenecja: 5.2km do centrum)  

  9.69/10
  Ilość ocen: 10

  Dodaj do schowka

  Serdecznie zapraszam do < kwatery prywatnej > w miejscowości Gąsawa, malowniczo położonej na Pałukach- krainie 130 jezior. Jeśli pragniecie dobrze wypocząć i

 2. Noclegi "Pod Orzechami"

  agroturystykaBiskupin(Wenecja: 4.3km do centrum)  

  9.94/10
  Ilość ocen: 3

  Dodaj do schowka

  Obiekt zlokalizowany w pobliżu Muzeum archeologicznego w Biskupinie. Na terenie pensjonatu znajduje się duży ogród porośnięty drzewami orzecha włoskiego. W

 3. 6.95/10
  Ilość ocen: 3

  Dodaj do schowka

  Gospodarstwo pełne atrakcji: Zjeżdżalnia, byk rodeo, zamki do skakania, konie, osiołek, owce. Zapraszamy na: pikniki, biwaki, imprezy, biesiady obozy i wczasy.


 4. Brak ocen

  Dodaj do schowka

  Zajazd Biskupinie położony przy Muzeum Archeologicznym w Biskupinie. niedaleko Gniezna, Żnina, Inowrocławia nad jeziorem Biskupińskim. Zapraszamy!


 5. Brak ocen

  Dodaj do schowka

  Noclegi - podwyższony standard. Biskupin, Gąsawa, Żnin, Szlak Piastowski, Parking, całodzienne wyżywienie. Piękna i spokojna okolica.

 6. 9.38/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Ziemię Pałucką do urokliwej i klimatycznej miejscowości Chomiąży Księżej leżącej nad jeż. Ostrowieckim , do w komfortowych


 7. Brak ocen

  Dodaj do schowka

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą, która jest liderem na rynku turystycznym i rozrywkowym na Pałukach. Uwaga! Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie.

 8. 1.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

 9. "Dworzec Wenecja"

  hostelWenecja(1.8km do centrum)  

  9.57/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Dworzec Wenecja. Hostel na 60 miejsc noclegowych w 12 pokojach z łazienkami. free wi-fi, kawiarnia i bar. Obiekt całoroczny przy Muzeum Kolei Wąskotorowej.

Wenecja i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Wenecji

^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie