Gościniec Drumlin

Agroturystyka w Udziejku

Brak oceny

Reklama

Jantar Ośrodek Wypoczynkowy

Miejscowość: Sztutowo

Informacje o obiekcie

Jeleniewo 11A , 16-404 Jeleniewo odległość od centrum: 0.4 km

Opis

Gościniec ,,Drumlin'' to odtworzona zagroda wiejska w formie skansenu z drewnianą karczmą krytą trzciną, drewnianą, podcieniową chałupą z dachem dwuspadowym krytym wiórem osikowym, świeronkiem glinianym z wiórowym dachem kopertowym, stajnią w formie mazurskiej obory, grylownikiem krytym gontem sosnowym, oraz tradycyjną sauną (ruska bania) i kręgielnią zadaszoną wiatą pokrytą dranicą. Gościniec położony jest we wsi Udziejek w zagłębieniu Szeszupy, między rzeczkami Jaczniówką i Szeszupą, z widokiem na pobliskie morenowe wzgórza i Cisową Górę. Wjeżdżając do Udziejka, w sam środek doliny Szeszupy, będziesz podziwiał panoramę północnej części Suwalskiego Parku Krajobrazowego z niepowtarzalnie bajecznymi widokami.

Pokoje mają indywidualny charakter o oryginalnym wystroju. Dwa z nich posiadają wspólną łazienkę. Apartament i pozostałe pokoje mają osobne łazienki.
Z okien widok na Cisową Górę i wzgórza morenowe.

Obiekt w bazie od: 2009-05-18

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet