Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Stowarzyszenie Gospodarstw Gościnnych Pomezania-Krystyna I Marek Grabowscy Jar

Agroturystyka w Połoninach

Połoniny 2, 82-340 Tolkmicko,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Reklama

3W-Wicie

Miejscowość: Wicie

 

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Bursztynowa Wydma

  pensjonat
  Sobieszewo

  50 PLN/os.

  letni basen!! ogrodzona i monitorowana posesja, 2 parkingi, duży plac zabaw, wiata grillowa.

   

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 25 PLN od osoby
3 osobowe 25 PLN od osoby
4 osobowe 25 PLN od osoby

Opis

Kwatera „Jar” położona jest w Połoninach 2, na trasie „Szlaku Kopernikowskiego” przy drodze nr 503 w obwodzie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Doskonałe miejsce dla tych, którzy marzą o spokoju, ciszy i czynnym wypoczynku w kontakcie z naturą. Bardzo dobre warunki do kolarstwa górskiego, turystyki pieszej, jazdy konnej oraz narciarstwa biegowego. Doskonałe miejsce dla miłośników polowań, wędkowania (Zalew Wiślany), oraz grzybobrania – atrakcyjne tereny leśne (lasy bukowo-sosnowe, jary). Gospodarze polecają zwiedzanie zabytków w Malborku, Fromborku – katedra, muzeum M. Kopernika, rejsy wodolotem do Krynicy Morskiej, Kalingradu i rejs pochylniami Kanałem Elbląskim do Ostródy. Gospodyni oferuje całodzienne wyżywienie. „Kiedy komary nie brzęczą i ptaki nie śpiewają – słychać własne myśli.”

Obiekt w bazie od: 2009-05-14

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet