Noclegi pracownicze Wągrowiec

Znaleziono obiektów:5

 • Wągrowiec
 • i okolica
 • Noclegi pracownicze

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Tylko 50 zł/os ! Jesteśmy nad samym jeziorem z kąpieliskiem! Organizujemy imprezy okolicznościowe.

  Zakwaterowanie & wyżywienie. W ofercie mamy dla Państwa 31 miejsc noclegowych w 2-3-4 osobowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor.

  Zobacz ofertę

 2. Tanie pokoje, pokoje dla firm, pokoje gościnne z łazienkami, mieszkania do wynajęcia, internet Wi-Fi, klimatyzacja w każdym pokoju,

  Zobacz ofertę

 3. Kwatera pracownicza w Wągrowcu dla firm i ekip remontowych w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Trzy pokoje dla ośmiu osób. Do dyspozycji internet, TV.

  Zobacz ofertę

 4. Pokoje Gościnne Roma

  pokoje gościnne(dodatkowy typ: noclegi pracownicze)Kłecko(Wągrowiec: 24.6km do centrum)  

 5. W naszej ofercie mamy dwa pokoje 6-osobowe. Każdy pokój posiada oddzielną toaletę. W obiekcie znajdują się dwie łazienki z prysznicem dla naszych gości, wspólny

  Zobacz ofertę

Kwatery robotnicze Wągrowiec i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 5 z 5 w Wągrowcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie