Gospodarstwo Agroturystyczne Leonka Sarna

Agroturystyka w Tokarni

Tokarnia 434, 32-436 Tokarnia,
woj. małopolskie, Polska

Reklama

Advertisement

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 45 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 35 - 40 PLN osoba 2 Zobacz

Opis

ceny po uzgodnieniu telefonicznym.Gmina Tokarnia ,leży w południowej części pow. myślenickiego. Rozciąga się wzdłuż rzeki Krzczonówki w kierunku wschód -zachód na przestrzeni ok.12 km wzdłuż drogi prowadzącej z Pcimia do Jordanowa /Zakopianka. Tokarnia jest 55 km od Krakowa zdala od miejskiego zgiełku , otoczona z trzech stron górami
z których wartkim strumieniem spływają potoki do doliny Krzczonówki. Doskonałe warunki klimatyczne,czysta woda w strumykach. Nasze lasy obfitują w runo leśne,urozmaicony świat ptaków. Przepiękna ścieżka przyrodniczo-leśna.
Z Tokarni do Zakopanego 60km, więc jeżeli będziesz na trasie Zakopianki w okolicach Pcimia koniecznie nas odwiedź

Obiekt w bazie od: 2009-04-08

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Grill
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja, Podwieczorek)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Sala telewizyjna / gier / świetlica)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet