Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Folks Village Plowce House

Hostel w Gdańsku

9.91
Ilość ocen:11

Sprawdzone przez eholiday.pl

ul. Płowce 62, 80-153 Gdańsk,
woj. pomorskie, Polska

Reklama

Zającówka

Miejscowość: Szklarska Poręba

Cena od: 60PLN osoba

Nasza propozycja:

Zamknij

• Bursztynowa Wydma

pensjonat
    Sobieszewo

50 PLN/os.

letni basen!! ogrodzona i monitorowana posesja, 2 parkingi, duży plac zabaw, wiata grillowa.

ul. Płowce 62, 80-153 Gdańsk,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 3-osobowy 50 - 631 PLN całość 5 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 4-osobowy 50 - 676 PLN całość 3 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 5-osobowy 77 - 722 PLN całość 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 7-osobowy 201 - 813 PLN całość 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 8-osobowy 211 - 858 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Apartament 2-osobowy 82 - 1000 PLN całość 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Apartament 3-osobowy 106 - 683 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Apartament 4-osobowy 116 - 728 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Łóżko w pokoju wieloosobowym 1-osobowy 50 - 338 PLN osoba 6 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

Witamy w Folks Village - sieci hosteli segmentowych odwiedzanych przez ponad 9 tysięcy osób rocznie.

W Hostelu można wybrać opcje noclegu:

1) pokoje typu "BunkBed" ze wspólną kuchnią i łazienką,
2) apartamenty typu "studio" z kuchnią i łazienką na wyłączność w obrębie wynajętego mieszkania,
3) pojedyncze miejsca noclegowe w dormitorium,
4) ekonomiczne noclegi w antresoli poddasza lub tubach japońskich.

Goście polecają nasz obiekt, przede wszystkim za:

- politykę niskich cen dla pobytów rodzinnych i grupowych - twoje najdroższe dzieci śpią u nas gratis*, natomiast dla firm przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty,
- nielimitowany dostęp do napojów chłodzących prosto z dystrybutorów,
- możliwość otrzymania bezpłatnych lodów na Starówce w sekretnym miejscu,
- swobodny dostęp do grilla przy stołach biesiadnych w altanach i ogrodzie,
- stanowiska do gry w piłkarzyki, ping-ponga i zabaw zespołowych na terenie zielonym przy obiekcie,
- limitowane korzystanie z profesjonalnej pralni lub dostęp do pralek automatycznych w cenie pobytu,
- niezawodny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi i LAN (downl.300 Mb/s, upl.30 Mb/s),
- ponad 190 kanałów telewizyjnych w pokojach,
- bezpłatne niestrzeżone miejsca postojowe,

a także za:
- super lokalizację w centrum Gdańska - doskonała baza do zwiedzania całego Trójmiasta (niecały 1 km od Starówki),
- bliskość dworca kolejowego i autobusowego (0,5 km) oraz bezpośrednie połączenie hostelu z lotniskiem (autobus nr 210 jedzie 18 km w 20 min.),
- szybkość dojazdu do plaż Zatoki Gdańskiej (7 km/15min.), Ogrodu Zoologicznego (10 km/20min.), Sopockiego MOLO (14 km/25min.),
- liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki piesze trójmiejskich lasów, parków i stref nadbrzeżnych,

! Rezerwując swój pobyt on-line bezpośrednio w systemie rezerwacyjnym eholiday na okres dłuższy niż trzy dni otrzymają Państwo od nas całkowicie za darmo bardzo atrakcyjny pakiet pobytowy "VIP Guest" zawierający:
1) wino lub grzaniec powitalny w pokoju,
2) w każdy poniedziałek pobytu pizza dla każdego gratis,
3) bezpłatny transport komunikacji miejskiej,
4) wypożyczenie rowerów tradycyjnych,
5) transfer bagaży z lotniska lub dworca kolejowego do hostelu,
6) zwiedzanie Centrum Nauki Hewelianum lub innego gdańskiego muzeum,
7) wejściówki dla dzieci na salę zabaw w Akademii Zabawy i Edukacji lub bilard dla dorosłych,

a przy tym na każdy zamówiony tydzień pobytu dodatkowo w cenie otrzymujecie Państwo możliwość wyboru pomiędzy:

8) pobytem w Aquaparku z żywymi rekinami w rwącym potoku ! - rewelacja dla rodzin z dziećmi,
9) grą w bowling i bilard z poczęstunkiem dla wszystkich graczy - wspaniały sposób na relaks i zabawę w grupie dorosłych,
10) odwiedzinami Domu Strachów "Krwawa Piwnica" - mocne przeżycia tylko dla osób o stalowych nerwach ;)
11) skorzystaniem z usług naszego lokalnego fryzjera i zabiegów kosmetycznych: peeling, manicure klasyczny, maska na dłonie, parafina,
12) zabiegami relaksującymi SPA: masaż gorącymi kamieniami lub aromaterapeutyczny ok. 45 minut + zabiegi na twarz Oxybrazja/Hydro.

Goście nie lubią nas za:
- stosowanie dopłaty do pobytów jednodniowych wynoszącej co najmniej +100 zł w zależności od sezonu i wybranego kanału dystrybucji,
- bezwzględny zakaz palenia wewnątrz budynków,

W ramach oferty dodatkowej proponujemy:
- PARKING STRZEŻONY +35zł/brutto**/dzień (wymagana rezerwacja miejsca!),
- WYŻYWIENIE B&B (bed & breakfast: śniadanie lub zamiennie kolacja) dopłata do ceny noclegu +25zł/brutto/osobę lub HB (half board: śniadanie, obiadokolacja) w cenie +40zł/brutto/osobę lub FB (full board: śniadanie, obiad, kolacja) w cenie +55zł/brutto/osobę,
- WYPOŻYCZENIE ROWERU tradycyjnego =40zł/brutto/dzień, elektrycznego =100zł/brutto/dzień, segwaya Eswing ES6 =100 PLN brutto/godzinę, hulajnogi elektrycznej Eswing Kick =60zł/brutto/godzinę,
- PRZEWÓZ OSÓB (privat TAXI) =50zł/brutto/transfer,
- WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU =123zł/brutto/dzień + paliwo + myjnia,
- WYPOŻYCZENIE OSPRZĘTU PLAŻOWEGO =15zł/brutto/dzień, m.in. parawany, parasole, leżaki, sprzęt rekreacyjno-sportowy,
- TRÓJMIEJSKI PRZEWODNIK TURYSTYCZNY =400zł/brutto za dzień pracy, maksymalnie 8 godzin przewodnika wycieczki niezależnie od ilości osób w grupie,

*) zwolnienie z opłat dla maksymalnie dwojga dzieci do 12 roku życia - promocja nie łączy się z innymi, w tym wyklucza korzystanie z pakietów pobytowych,
**) brutto znaczy: zawiera 23% podatku VAT.

Rozwiń opis Zwiń opis

• Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia Spa/wellness (SPA&Wellness, w cenie), Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Grill
  • Na terenie obiektu: Stołówka, Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Internet: Internet (kablowy, wifi)
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja, Podwieczorek)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Trampolina), Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia, Wanienka, Nocnik)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Gdańsku:
    - na Aniołkach

Opinie i oceny turystów

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnie opinie

• Ocena 10.00

andzelika

Dodano:
    14 Luty 2019 14:59:34
    Pobyt w terminie:
    2018.08.10 - 2018.08.24
    IP:
    xxx.dip0.t-ipconnect.de (xxx.128.88.47)

Bardzo fajne miejsce. Bardzo mila obsluga, spokojna okolica. Standard pokoju w pelni zgody z oferowanym. Blisko centrum. Pokoje w pelni wyposazone, jak i rowniez kuchnia. Bardzo czyste lazienki. Personel sluzyl pomoca w kazdej sprawie i o kazdej porze.Co najwazniejsze bardzo dostepna cena dla rodzin z dziecmi.Wrocimy do Was z przyjemnoscia!

• wyposażenie: 10
    • udogodnienia: 10
    • obsługa: 10
    • czystość: 10
    • cena/jakość: 10
    • wyżywienie: --

Rozwiń Zwiń

Zgłoś naruszenie Czy opinia była dla Ciebie pomocna? TAK NIE Ocena tej opinii: 0 pkt.

• Ocena 9.17

Anna

Dodano:
    20 Czerwiec 2018 20:35:21
    Pobyt w terminie:
    2017.12.24 - 2018.01.03
    IP:
    xxx.219.104.186 (xxx.219.104.186)

Bardzo miło wspominam z rodziną pobyt w gdańsku.Przywitano nas bardzo miło i każde nasze potrzeby były realizowane.Kontakt z obsługom bez zastrzeżeń. Do centrum blisko a jeżeli chodzi o fajerwerki to punkt widokowy 200 metrów.Jedyna wada to za krótko.Było naprawdę pięknie

• udogodnienia: 7
    • cena/jakość: 8

Rozwiń Zwiń

Zgłoś naruszenie Czy opinia była dla Ciebie pomocna? TAK NIE Ocena tej opinii: 1 pkt.

• Ocena 10.00

Tersa

Dodano:
    20 Maj 2018 13:56:36
    Pobyt w terminie:
    2018.04.23 - 2018.05.07
    IP:
    xxx.unknown.vectranet.pl (xxx.235.179.253)

Po pobycie w Folks Village Plowce House Gdansk stwierdzam z czystym sumieniem, że był to strzał w dziesiątkę i wszystkim, którzy poszukują zakwaterowania w tym pięknym mieście polecam wybór właśnie tego hostelu. Jestem osobą dość wymagającą i bardzo cenie szczerość i uczciwość. Gdy znalazłam w internecie to miejsce, zadzwoniłam do Pana właściciela, który przedstawił mi jasno i wyczerpująco informację co do warunków zamieszkania,odległości do centrum miasta, obsługi, ceny, udzielił mi informacji na każde zadane pytanie dodając, że zawsze będę mogła liczyć na czyjąś pomoc z obsługi hostelu w razie takiej konieczności. Brzmiało to bardzo zachęcająco, konkretnie i miło zwłaszcza dla mnie, jako osoby samotnej i nieznającej miasta.Jednak nie byłam przekonana do końca, co do przedstawionych mi informacji. Wszystko okazało się prawdą gdy dotarłam na miejsce. Pan Właściciel bardzo konkretny, miły, uprzejmy, uśmiechnięty, uczynny, uczciwy, emanujący ciepłem, dobrą energią, empatią, serdecznością, gościnnością. Od razu poczułam się jak u siebie. Pokój czyściutki ,bardzo dobrze przygotowany, przez bardzo uprzejme, bardzo mocno zaangażowane w pracę Panie, które podobnie jak Pan Właściciel emanowały serdecznością, uśmiechem,gościnnością i chęcią pomocy. OBSŁUGA PIERWSZA KLASA . Pokój, łazienki, toalety, kuchnia, korytarze, wszystko wewnątrz i wokół hostelu bardzo zadbane, czyściutkie, przyjemne. W razie jakiejś potrzeby , zawsze zawsze mogłam liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu. Gdy zgłaszałam jakąś niedogodność czy potrzebę czegokolwiek było to załatwiane na poczekaniu. Spokój, przemiła atmosfera, poczucie bezpieczeństwa, troska to wszystko znajdziecie Państwo myślę tylko w tym miejscu. Lokalizacja tego miejsca wspaniała!!! podkreślam WSPANIAŁA!, blisko centrum, Starówki,bardzo szybko można dostać się nad morze,komunikacja miejska dzięki, której można się dostać wszędzie szybko,znajduje się bardzo blisko i jest bardzo sprawnie działająca, bardzo bliziutko do kolejki podmiejskiej, dzięki, której można szybko przemieścić się np. do Sopotu czy Gdyni. Dookoła piękne parki jednym słowem wszędzie blisko, miło i przyjemnie, okolica bardzo spokojna i bezpieczna.Wymarzone miejsce na wypoczynek, nigdzie wcześniej nie czułam się tak dobrze. Gdy wracałam z jakiejś wyprawy ,czułam,że wracam do domu. To niespotykane u mnie aby tak czuć i tak myśleć. Nie zamieniła bym tego miejsca, decydując się na wypoczynek, na żadne inne, a byłam w wielu miejscach nad naszym morzem, które zostawiały dużo do życzenia, ale nikt tego nie brał pod uwagę, liczyła się tylko kasa. Zapewniam! tu tego nie ma. Życzę wszystkim takiej radości i zadowolenia jakie ja odczuwam po pobycie w hostelu . . Pragnę wrócić jak najszybciej do Tych Ludzi, do tego miejsca bo tam jest atmosfera rodzinna i bardzo dobre warunki POLECAM WSZYSTKIM. TERESA z Głogowa.

• udogodnienia: 10
    • cena/jakość: 10

Rozwiń Zwiń

Zgłoś naruszenie Czy opinia była dla Ciebie pomocna? TAK NIE Ocena tej opinii: 1 pkt.

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet