Dom U Ireny

Agroturystyka w Cichem

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Ciche 91 , Ciche, 87-305 Zbiczno odległość od centrum: 1.4 km

Ostatnie zapytania o nocleg

  • Paweł zapytał(a) o nocleg na 17 - 29 sierpnia 2020 r. (3 dni temu)

Reklama

Jantar Ośrodek Wypoczynkowy

Miejscowość: Sztutowo

Informacje o obiekcie

Ciche 91 , Ciche, 87-305 Zbiczno odległość od centrum: 1.4 km

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek 7-osobowy od 35 / noc 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

Jeżeli chcesz odpocząć - zapraszamy! Wynajmujemy wygodny, całoroczny dom położony na terenie Pojezierza Brodnickiego w sercu Brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Dom 87 m2 + poddasze, max dla 7 osób, salon z kominkiem, sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia, TV, łazienka z pralką, sad, staw, dużo przestrzeni, ognisko, piękne lasy. Placyk zabaw dla dzieci - huśtawki, trampolina, piaskownica.
W promieniu 2 km znajduje się 7 jezior.

Dom z całym otoczeniem jest do wyłącznej dyspozycji gości.

Niezaprzeczalnym walorem odpoczynku jest dużo przestrzeni i piękne krajobrazy. Cudowna cisza, zmącona jedynie śpiewem ptaków, rechotem żab, klekotem bocianów, klangorem żurawi lub krzykiem bielika.
Myśliwi uzbrojeni w aparat fotograficzny, najpewniej upolują dzika, sarenkę, daniela, orła bielika lub szaraczka.
Jesienią zapraszamy na grzyby.

Wynajmujemy tylko cały dom. Cena od 35 zł osobodoba w zależność od ilości osób i długości pobytu.
Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny (najlepiej wieczorem) - tel 514...zobacz telefon
Zapraszamy !

Miłośnicy czynnego wypoczynku znajdą tu szlaki rowerowe, piesze oraz wodne - doskonałe na spływy kajakowe. Corocznie rozpoczyna się tu (na j. Robotno) międzynarodowy spływ kajakowy. Na pojezierzu znajduje się około 60 jezior, w tym 6 o powierzchni ponad 100 ha. Rzeczka Skarlanka to bardzo atrakcyjny szlak kajakowy. Wody jezior i łączących je rzek należą do najczystszych w regionie. W granicach BPK znajduje się 7 rezerwatów przyrody, 9 parków podworskich i kilkadziesiąt pomników przyrody. Wśród tych ostatnich wyróżnia się aleja lipowo-klonowa koło leśniczówki Rytebłota nad jez. Zbiczno. Na pojezierzu brodnickim znajdą Państwo rzadką roślinność - jak owadożerna rosiczka.
Zachęcamy do obejrzenia zabytków. Wśród nich jest m. in. 5 grodzisk wczesnośredniowiecznych, 12 obiektów tradycyjnego budownictwa wiejskiego z XVIII i XIX w., obiekty sakralne i zespoły pałacowo-dworskie. Szczególnie warta uwagi jest Brodnica. Zachęcamy do odwiedzenia muzeum oraz ruin krzyżackiego zamku z XIV w. nad którym góruje smukła wieża widokowa. Należy wypić kawę na jednym z dwóch w Europie trójkątnych rynków. Latem na zamku odbywają się turnieje rycerskie.
Miłe Panie - Brodnica to także świetne miejsce na zakupy.
www.domuireny.pl:
domwcichem.dobrynocleg.pl www.domuireny.pl

Obiekt w bazie od: 2011-03-15

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Pralka ogólnodostępna)
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Trampolina], Sala telewizyjna / gier / świetlica)