Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne-Nad Sanem

Agroturystyka w Sieniawie

ul. Sanowa 6, 37-530 Sieniawa,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 20 PLN - 25 PLN od osoby

Domek wolnostojący,2 pok.2 osobowe ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym, 1 pok 2os. z własną łazienką i aneksem kuchennym.(możliwość dostawek), każdy pokoik ma osobne wejście od zewnątrz.
Gospodarstwo położone 200 m od Sanu, z dala od innych domostw. Jeden hektar ogrodzonej posiadłości, pełnej drzew, krzewów, kwiatów, rabat, trawników. Pokoje w domku wolnostojącym . Altana, miejsce do grilowania. Wiata na dwa samochody i garaż. Pełnowymiarowe boisko do siatkówki, koszykówki. W pobliżu zespół pałacowo-parkowy w Sieniawie. Serdeczna i rodzinna atmosfera, zapewniamy miłe towarzystwo, organizację wycieczek rowerowych, na grzyby. Strzeżone kąpielisko w odległości 15km (zalew).

Więcej informacji:
-możliwość nauki języka angielskiego przez absolwentkę anglistyki.
-park z dużym placem zabaw dla dzieci
-sezonowe owoce (maliny, truskawki, czereśnie)
-BIBUŁKARSTWO, KWIATY Z KREPINY

ceny po uzgodnieniu telefonicznym

Obiekt w bazie od: 2009-04-10

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet