ośrodek wypoczynkowy

"Zacisze" Ośrodek Wypoczynkowy 9.3 / 10

Serdecznie Witamy Państwa na stronie Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego "Zacisze". W niniejszej publikacji chcielibyśmy zaprezentować ofertę ośrodka oraz zachęcić Państwa do korzystania z naszych usług. Proponujemy Państwu gościnę w miejscu przepięknie położonym na nadwiślańskiej skarpie, oferującym pełny zakres usług rekreacyjno - turystycznych. Nasze atuty to ekologiczna czystość środowiska, malownicze krajobrazy, bogactwo fauny i flory, interesujące okolice. Pobyt u nas zapewni Państwu pełny relaks, a my dołożymy wszelkich starań, aby przebiegał on w miłej i sympatycznej atmosferze. Oprócz usług typowo turystycznych Ośrodek nasz oferuje również Wczasy Zdrowotne oparte na diecie warzywno-owocowej. Jeśli chcecie Państwo poprawić swój stan zdrowia i kondycję, wypocząć i nabrać sił witalnych to Turnusy będą dobrym wyborem. Ośrodek "Zacisze" specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych i imprez okolicznościowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala w pełni zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeszcze raz zachęcamy do przejrzenia informacji o naszym ośrodku. Jeśli dzięki temu zechcą Państwo odwiedzić nas będzie nam bardzo miło gościć Państwa. Jeżeli zawarte na stronie informacje okażą się niewystarczające zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.
www.zaciszesolec.pl
Zobacz podobne oferty

3 opinie turystów 9.3 / 10

  • cena/jakość 9.7
  • czystość 9.3
  • obsługa 9.3
  • udogodnienia 8.3
  • wyposażenie 8.3
  • lokalizacja 10
  • wyżywienie 10
jaremi1958
10

jaremi1958

W dn. 24.05 -27.05.2017r. gościliśmy tu z uczniami szkół z Jamin i Jaziewa, w ramach wycieczki po Górach Świętokrzyskich. Piękny ośrodek i wspaniała lokalizacja / wiślana skarpa/. Cisza i spokój. Domki kemp...

dominka_s
9.1

dominka_s

Polecam z pełną odpowiedzialnością! Świetna okolica i super miejsce!

alex
8.7

alex

Polecam serdecznie, trafiliśmy tam całkowicie przypadkowo i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu a wyżywieni świetne! jeszcze tu przyjedziemy !