Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Dom Wypoczynkowy Rzemieślnik

Ośrodek wypoczynkowy w Gdańsku

Termin: od do Zapytaj o nocleg

Informacje o obiekcie

Adres:
Dom Wypoczynkowy Rzemieślnik ul. Piastowska 206, 80-341 Gdańsk,
woj. pomorskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-01-20

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 110 PLN - 150 PLN za pokój
2 osobowe 160 PLN - 240 PLN za pokój
3 osobowe 225 PLN - 285 PLN za pokój
4 osobowe 300 PLN - 350 PLN za pokój
studio 350 PLN - 450 PLN za pokój

Dom Wypoczynkowy "RZEMIEŚLNIK" usytuowany jest w Gdańsku Jelitkowie przy ul. Piastowska 206, ale główne wejście jest od strony ulicy Wypoczynkowej.
Podstawowe odległości:
400 m od Sopotu,
3 km od mola w Sopocie,
10 km do centrum Gdańska,
2 km do ZOO w Oliwie,
1 km do Parku Oliwskiego,
a co najważniejsze - 50 m od brzegu morza i ładnej plaży .
Dom Wypoczynkowy położony jest przy lesie sosnowym, a na terenie przyległym znajduje się bardzo dużo zieleni i drzew /wewnątrz obiektu/. Obok Domu Wypoczynkowego usytuowany jest przystanek Komunikacji Miejskiej z doskonałymi połączeniami miejskimi.
Połączenie PKP-Gdańsk Oliwa - odległość od obiektu - 2km.
Z pięknej rozległej plaży może skorzystać każdy, nawet osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich gdyż 50-cio metrowa odległość od morza jest utwardzoną drogą zakończonym chodnikiem bezpośrednim zjazdem na plażę.
Oddzielny budynek stanowi kuchnię i jadalnię, gdzie serwowane są całodzienne posiłki włącznie z dietami. Wyżywienie domowe wg powiedzenia "Tu Jadamy jak u Mamy". Wyżywienie przygotowywane jest i serwowane w zależności od uzgodnień i zamówień organizatorów imprez. Może to być wyżywienie wczasowe (stół szwedzki) diety, bankietowe, weselne itp.
Ta doskonała lokalizacja, piękne położenie z dala od miejskiego gwaru i hałasu wśród drzew i krzewów stwarza wspaniałe możliwości do wypoczynku, jak również do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, imprez i bankietów.
Teren wewnątrz obiektu jest rozległy i pełen zieleni z miejscem do grillowania, ognisk biesiadnych oraz z placem zabaw dla dzieci.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Siłownia / fitness), Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Gdańsku:
    - na Jelitkowie
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie