Pokoje Do Wynajęcia

Kwatera prywatna w Śliwicach

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 25 PLN - 30 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
3 osobowe 25 PLN - 30 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
4 osobowe 25 PLN - 30 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

ZAPRASZAMY NA WAKACJE!!

Zapraszamy do urokliwej miejscowości Śliwice. Podstawowym bogactwem naszego terenu są liczne tereny zieleni, lasy i jeziora, które dają idealne warunki do zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.

W naszej ofercie proponujemy Państwu pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i aneksem kuchennym. Na wyposażeniu jest lodówka, czajniki bezprzewodowe, telewizory oraz naczynia. Do dyspozycji gości są również leżaki, grill oraz możliwość zaparkowania na ogrodzonej posesji.

W sąsiedztwie znajduje się restauracja z pysznym domowym jedzeniem, pizzeria oraz bar.

Obiekt w bazie od: 2009-07-10

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie