Alibaba

Dom letniskowy w Ustroniu Morskim

10.00
Ilość ocen:3

ul. Górna 2, 78-111 Ustronie Morskie,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 20 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
3 osobowe 20 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
4 osobowe 20 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Ośrodek letniskowy "Alibaba" położony jest niedaleko centrum Ustronia Morskiego w sąsiedztwie lasu i zieleni. Teren obiektu posiada parking dla aut i jest ogrodzony. Dla dzieci ośrodek oferuje plac zabaw, a także sprzęty do ćwiczeń i udostępnia rowery do turystycznych wycieczek.

Strona:
www.alibaba.wczasy.pl
alibaba.dobrynocleg.pl/

Obiekt w bazie od: 2010-07-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Możliwość zlecenia prania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina, Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet