Agroturystyka Handlowy-Młyn "U Lucyny"

Agroturystyka w Handlowym Młynie

Handlowy Młyn 20, 87-400 Golub-Dobrzyń,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Reklama

Zającówka

Miejscowość: Szklarska Poręba

Cena od: 60PLN osoba

 

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 25 PLN - 40 PLN od osoby
2 osobowe 25 PLN - 40 PLN od osoby
3 osobowe 25 PLN - 40 PLN od osoby

Opis

Zapraszamy do malowniczo położonego gospodarstwa agroturystycznego z widokiem na zamek. Oferujemy ciszę, spokój, pyszne, domowe obiady oraz przyjazną atmosferę. Gospodarstwo położone jest blisko trasy na Toruń i Brodnicę, na terenie niezagrożonym powodziami. Bliziutko stawy, jeziora, lasy przystanek autobusowy oraz miasteczko Golub Dobrzyń, atrakcyjne ceny. ZAPRASZAMY :)

Obiekt w bazie od: 2010-09-15

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet