"Wiatrak Holenderski"

Pokoje gościnne w Gogołowie

Gogołów 40A, 58-124 Marcinowice,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 10-osobowy 800 - 1200 PLN całość 1 Zobacz

Nie trzeba wyjeżdżać do Holandii, aby spędzić wyjątkowe chwile w murowanym wiatraku typu holenderskiego z 1830roku. Zabytek znajduje się niedaleko Wrocławia i Świdnicy (woj. dolnośląskie), na skraju wsi Gogołów, u podnóża góry Ślęży. Dziś stanowi ideale miejsce wypoczynkowe w gronie rodziny, znajomych oraz dla wszystkich tych którzy lubią kontakt z naturą i historią.

Gospodarze przygotowali stylowe pokoje nawiązujące do tradycji regionalnej 3 pokoje 2-osobowe, 1 pokój 4-osobowy, co daje łącznie 10 miejsc noclegowych. Dodatkowo do dyspozycji salon, w którym klimatyczny kominek pozwala w pełni cieszyć się blaskiem żywego ognia, aneks kuchenny w izbie na parterze, łazienka i toalety.

Wiatrak holenderski jest znakomitym miejscem wypoczynkowym od codziennego zgiełku oraz bazą wypadową do zwiedzania licznych atrakcji turystycznych Dolnego Śląska. Dodatkowo na terenie wiatraka oferujemy SPA: pobyt w grocie solnej, saunie i tzw. bani kanibala, czyli ogromny garnek wiszący na balach z paleniskiem pod spodem.
Istnieje również możliwość wynajmu obiektu na imprezy okolicznościowe, szkolenia, ekologiczne urodziny dla dzieci.

Stare mury wiatraka otulają gości klimatem minionych lat i sprawiają, że każdy może poczuć się nadzwyczajnie...

Obiekt w bazie od: 2013-09-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Udogodnienia Spa/wellness (Sauna, SPA&Wellness), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet