Art-Cegielnia

Agroturystyka w Nadbrzeżu

Nadbrzeże 3A, 82-340 Tolkmicko,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Cena od: 35PLN osoba

 

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Apartament 3-osobowy 150 - 171 PLN całość 1 Zobacz
Domek letniskowy 4-osobowy 57 - 62 PLN osoba 1 Zobacz

Opis

Wyjątkowo 35 - 40 zł od października do czerwca następnego roku dla pracowników.

Art-cegielnia zaprasza miłych gości do spędzenia u nas aktywnego urlopu. Miejsce na ognisko, grill, ławeczki i stoliki, urokliwe kąciki zapraszają także do wypoczynku. Niedaleko (35 m. albo 300 m.)znajdujące się porty jachtowe zachęcają do żeglowania lub kąpieli, a także łowienia ryb. W pobliżu znajduje się stadnina, gdzie można uczyć się jazdy konnej. Miejsce to jest idealne na wycieczki rowerowe i piesze (rowery do wypożyczenia).
Szczególny mikroklimat działa kojąco na astmę (szczególnie w miesiącach październiku i listopadzie). Na cegielni znajduje się źródełko po byłym kurorcie. Leczono tu choroby związane z układem krążenia, chorobami kobiecymi, astmatycznymi i zwłaszcza reumatycznymi. Kurort ten był szczególnie chętnie odwiedzany przez Berlińczyków.
Do niedalekich Kadyn ostatni cesarz Niemiec Wilhelm II i jego rodzina przyjeżdżała corocznie do swego pałacu na letni wypoczynek. Cesarz chętnie urządzał tu polowania, a w lasach można znaleźć kamienie upamiętniające te wydarzenia.
Wszystkie najważniejsze miejsca zabytkowe znajdują się w pobliżu: Kadyny, Frombork, Malbork, Kwidzyn, Elbląg, Olsztyn, Gdańsk, Kanał Elbląski (siódmy cud świata). Statkiem można pojechać do Krynicy Morskiej.
Jeżeli posiadacie Państwo wizę można udać się na jeden dzień do Królewca (Rosja) lub zorganizować wycieczkę na Litwę.

W Kadynach w restauracji „Srebrny Dzwon” lub "Cesarskiej Tawernie" można zjeść śniadanie, obiad i kolację.
Drogą spacerową biegnącą nad wodą można tam dojść (4 km) lub dojechać samochodem. W Suchaczu w restauracji „Zapiecek” można zjeść śniadanie, obiad i kolację.
W apartamencie i domku są bardzo dobrze wyposażone kuchnie, gdzie możecie Państwo sami przygotowywać potrawy.

Za dodatkową opłatą oferujemy:

• Zwiedzanie okolicy z przewodnikiem
• Naukę i przejażdżki konne
• Wypożyczanie rowerów
• Po wcześniejszym uzgodnieniu i w miarę dostępności kwalifikującego się personelu jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa pomoc domową i kuchenną na czas pobytu
• Dodatkowe drewno do kominka i ogniska
• Historia żelazka – jednodniowy kurs historii żelazka i pokaz funkcjonowania starych żelazek na węgiel, czy na duszę
• Malarstwo – U zaprzyjaźnionej malarki w sąsiedzkiej galerii (dojazd zagwarantowany) możemy zorganizować Wam kursy malowania w oleju czy akwareli.

Obiekt w bazie od: 2012-01-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet