Pokoje Noclegowe, Noclegi Pracownicze, Kwatery

Hotel w Rydzewie

Rydzewo, ul. Lipowa 1, 18-413 Miastkowo,
woj. podlaskie, Polska

Informacje o obiekcie

Pokoje noclegowe, kwatery pracownicze w miejscowości Rydzewo, przy drodze krajowej nr 61, 8 km od Ostrołęki, 20km od Łomży. Pokoje 1, 2,3 osobowe. Cena od 25 zł od osoby za dobę. Możliwość wyżywienia, bezpłatny duży parking, aneks kuchenny, grill, Internet wifi.

Obiekt w bazie od: 2014-10-07

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet