Zajazd Ujsoły

Znaleziono obiektów:3

Obiekty promowane

 1. Letnisko

  dom letniskowyUjsoły(2.7km do centrum)  

  Drewniany dom w górach z basenem. Całoroczna bania z gorącą wodą.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Atrakcyjna cena za pokój, możliwość wyżywienia, 2 km od Ge-Parku Glinka, organizujemy całoroczne kuligi, ogniska, potańcówki. Obiekt położony w Centrum.

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd Laliki Franciszek Glazer

  zajazdLaliki(Ujsoły: 9.7km do centrum)  

Zajazdy Ujsoły i okolica

Zajazd od 1 do 3 z 3 w Ujsołach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie