Noclegi Ujście

Znaleziono obiektów:5

 • Ujście
 • i okolica

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Witamy Państwa bardzo serdecznie. Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Ujście, przy drodze krajowej nr 11, 10km od Piły.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Witamy Państwa bardzo serdecznie. Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Ujście, przy drodze krajowej nr 11, 10km od Piły.

  Zobacz ofertę

 2. Posiadamy 24 miejsca noclegowe, w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych, w pokoju znajduje się lodówka, telewizor, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, internet

  Zobacz ofertę

 3. Ap-Art

  usługi noclegoweUjście(0.2km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu noclegowego, zwłaszcza jeśli cenisz wygodę i kameralne warunki wypoczynku. U nas jak w domu...

  Zobacz ofertę

 4. Nasz obiekt położony jest na poddaszu domku jednorodzinnego w miejscowości Ujście - 10 km od Piły. Do dyspozycji gości mamy 4 pokoje z łazienkami. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

Ujście i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Ujściu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie