• Ujście
  • i okolica

Reklama

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Ujście i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Ujściu

Lista obiektów noclegowych

  1. Witamy Państwa bardzo serdecznie. Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Ujście, przy drodze krajowej nr 11, 10km od Piły.

    Od 30 PLN za dzień

  2. Posiadamy 24 miejsca noclegowe, w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych, w pokoju znajduje się lodówka, telewizor, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, internet
  3. Ap-Art

    usługi noclegoweUjście(0.2km do centrum)  

Ujście i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Ujściu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet