Pałac Jastrowiec

Zamek, pałac, dworek w Jastrowcu

Brak oceny

Jastrowiec 3, 59-420 Bolków

Reklama

Pensjonat Lira

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Centrum Krynicy — Balkony, Ogród, Wyżywienie, Drink-Bar — Parking i Wi-Fi bezpłatnie!

Informacje o obiekcie

Jastrowiec 3, 59-420 Bolków

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy od 120 / noc 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 3-osobowy od 180 / noc 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 4-osobowy od 240 / noc 2 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

Pałac Lauterbach w Jastrowcu koło Bolkowa to idealna baza wypadowa do zwiedzania licznych zabytków i atrakcji turystycznych.
Obiekt położony jest u podnóża Gór Kaczawskich w Sudetach Zachodnich. Posiada ponad 600-letnią historię, a otoczony jest parkiem i lasami, które należą częściowo do Parku Krajobrazowego „Chełmy” oraz programu Natura 2000.
Naszym celem jest zapewnienie Państwu dobrego i miłego pobytu. Udostępniliśmy 8 przestrzennych pokoi z łazienkami oraz jadalnią i dwoma salonami. Dla naszych Gości organizujemy również weekendy z yogą. Pobyt w naszym pałacu to czysta przyjemność, do skorzystania z której zapraszamy osoby chcące odpocząć od zgiełku miasta. Nasz obiekt został dostosowany do potrzeb osób z ograniczoną motorycznością i oferuje stałe pobyty dla osób starszych, które poszukują komfortu i życzliwości.
Noclegi zostały przygotowane z myślą o tych, którzy chcą uciec myślami od codziennych trosk i szarej codzienności. W Sudetach, gdzie lato jest zielone, a zima piękna, jest to możliwe jak nigdzie indziej - bez względu na wiek, preferencje czy potrzeby.
Jesteśmy gościnną rodziną i wiemy czego oczekujecie Państwo po wypoczynku, dlatego możemy zapewnić Wam, że będziecie czuli się u nas jak u siebie w domu. A może i lepiej?

Zapraszamy do miejscowości Jastrowiec kolo Bolkowa!

Warunki Pobytowe:
Dziś chcielibyśmy to wyjątkowe miejsce udostępnić Gościom,którzy lubią Magiczne miejsca.

*Do dyspozycji Gości na dzień dzisiejszy mamy 5 przestronnych pokoi 2,3,4 i więcej osobowych z łazienkami i możemy przenocować 20-24 osoby. Na Parterze dwa duże salony kominkami.

*Dostęp do pięknej, pałacowej kuchni w pełni wyposażonej.

*W przypadku pobytów dłuższych i bardziej licznych ceny do negocjacji.

Wokół Pałacu 1,5h park z miejscem na ognisko i grill.

Mnóstwo Atrakcji turystycznych Obiektów Zabytkowych,Sakralnych.Np: Kościół Pokoju w Jaworze (nasz Powiat) wpisany na listę UNESCO w 2002 roku.Zamki Średniowieczne Bolków i Świny( to nasza Gmina)W sąsiedniej Gminie Marciszów Cudne , Jeziorka Kolorowe

W pobliżu Bazylika Mniejsza i klasztor cysterski w Krzeszowie.(c.a 16 km.) Do J.Góry żabi skok 30 min.samoch. A tam Dolina Pałaców i Parków,Cieplickie Termy itd.itp.Dla tych naszych Gości, którzy przy okazji wypoczynku chcieliby zwiedzić pobliskie zamki,pałace, lub udać się w Góry Kaczawskie oraz Krainę Wygasłych Wulkanów, oferujemy mapy,informatory,służymy pomocą w kontakcie z przewodnikami Sudeckimi. Bliska odległość naszych noclegów od Jeleniej Góry, zwiększa ich atrakcyjność.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Organizatorów Grup,Biura podróży,którzy mogą liczyć na pełną kooperację z naszej strony,łącznie z stosownymi rabatami.

Dla naszych Gości którzy nie skorzystają z naszej kuchni przygotowaliśmy miejsce gdzie można zrobić coś do picia i przegryzienia we własnym zakresie.
www.palac-jastrowiec.ovh.org/index.php:
www.palac-jastrowiec.ovh.org/index.php

Obiekt w bazie od: 2009-05-11

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Na terenie obiektu: Stołówka
  • Dla zmotoryzowanych: Parking / Garaż (Parking w cenie)
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia