Informacje o obiekcie

Adres:
Dom Pod Gruszą Klępnica 51, 73-150 Łobez,
woj. zachodniopomorskie, Polska
Strona:
www.dompodgrusza.eu
Facebook:
www.facebook.com/dompodgrus...

Obiekt w bazie od: 2015-04-08

Do wynajęcia: Zakres cenowy: Cena za: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 5-osobowy 200 - 250 PLN całość 1 Zobacz

Uwaga! Wolny termin po 13.08.2015r.Zapraszamy.
Nazwa Dom pod gruszą wywodzi się od wczasów pod gruszą jako formy wypoczynku w obiektach o podstawowym standardzie, oraz, a może przede wszystkim, od prowadzącej do domku drogi zwaną „Aleją Grusz”. Przy drodze z Bełcznej do Klępnicy, rosną aż 93 wiekowe grusze. Proboszczówki, gdyż taką nazwę noszą owe grusze, mają okres kwitnienia w kwietniu, a dojrzewają na przełomie września i października. Rzadko już spotykany widok na polskich wsiach i niepowtarzalna atmosfera jaką tworzy „Aleja Grusz” natchnęła nas do nadania naszemu Domostwu takiej oto nazwy.

Grusza Proboszczówka jest to francuska odmiana drzewa owocowego. Z uwagi na to że grusze często tworzą samoistnie nowe odmiany, została ona sklasyfikowana w 1760 r. Ma duże (200–250 g), wydłużone owoce, z charakterystyczną pręgą, o zielonej, niekiedy lekko ordzawionej skórce, bez rumieńca. Miąższ owoców jest kremowy, drobnoziarnisty i słodki. Drzewa naszej gruszy tworzą szerokostożkowate korony. Dość późno rozpoczynają owocowanie, ale obficie owocują, sprawiając radość okolicznym dzieciom :)

Weekend trwa od piątku do niedzieli = 3 dni

Cena od 180 do 250 zł za całość (6 osób).

więcej informacji:https://www.facebook.com/dompodgrusza.eu

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Prywatna plaża / pomost, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa
 • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia)

Domy do wynajęcia:

 • Domek 5 - osobowy + dostawki (5-osobowy)

  Cena za całość 200 - 250 PLN

  Szczegóły:
  Liczba pokoi w wynajętym domu: (3),
  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (3), Podwójne (1), Możliwość dostawki

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie