Gospodarstwo Agroturystyczne Polanka

Agroturystyka w Polance Horynieckiej

Polanka Horyniecka 28, 37-620 Horyniec,
woj. podkarpackie, Polska

Reklama

3W-Wicie

Miejscowość: Wicie

 

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 60 PLN od osoby
3 osobowe 60 PLN od osoby
4 osobowe 60 PLN od osoby

Opis

W samym sercu Roztocza, z dala od wielkich miast, wśród zachwycających swym krajobrazem, ciszą i spokojem lasów i łąk znajduje się wyjątkowe miejsce: Stadnina Koni "Polanka".Ta niezwykła posiadłość agroturystyczna wydaje się być prawdziwym rajem dla ludzi szukających wypoczynku w harmonii z przyrodą, z dala od zgiełku cywilizacji, ceniących krystaliczną czystość wody i powietrza, malowniczość krajobrazu oraz bogactwo przyrody i kultury kresów.Jest tu miejsce dla dorosłych, dzieci, oraz ich czworonogów.Nasza tradycyjna kuchnia domowa, oparta na ekologicznych produktach z własnego ogródka, zadowoliła dotychczas najbardziej wybredne podniebienia, również wegetariańskie. Dom gościnny posiada 15 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, a także pokój kominkowy i jadalnię. Do dyspozycji wszystkich jest też trawiaste boisko do siatkówki.
"Polanka" to jednak przede wszystkim stadnina koni prowadząca dla swoich dużych i małych gości zajęcia na koniach. Wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy zapewniają pełny komfort nauki i doskonalenia jazdy konnej. W stajniach znajdziesz przede wszystkim konie rasy Małopolskiej i Szlachetną Półkrew. Jazdę konną pod opieką instruktora proponujemy zarówno początkującym: lonża, maneż, spacery po lesie, jak i zaawansowanym: maneż, jazdy w terenie oraz kilkudniowe rajdy po Roztoczu. "Polanka" jest wspaniałą bazą wypadową dla gości lubiących turystykę pieszą, rowerową, narciarską lub samochodową. Urzekające tereny na spacery bliskie i dalekie kryją liczne bunkry z tzw. "Linii Mołotowa", zagubione w środku lasu cmentarze ukraińskie, cerkwie, źródła rzek i strumieni, małe wioski wtopione w naturalny krajobraz.Bliskość uzdrowiska Horyniec Zdrój umożliwi chętnym korzystanie z usług rehabilitacyjnych i dobrodziejstwa wód mineralnych. Lasy obfitują w jagody, maliny i grzyby a tutejsze pasieki słyną ze wspaniałych miodów. Dla naszych gości organizujemy na "Polance" malarskie i fotograficzne plenery artystyczne, wycieczki piesze i rowerowe, ogniska a zimą wycieczki na nartach biegowych. Również niewielka odległość od wschodniej granicy zachęca do wycieczek na przykład do Lwowa.POLANKA ZAPRASZA PAŃSTWA O KAŻDEJ PORZE ROKU NA KONIE, PLENERY, SPACERY, GRZYBOBRANIE I NARTY A TAKŻE NA NIEZAPOMNIANĄ TRADYCYJNĄ KRESOWĄ WIGILIĘ, WSPANIAŁEGO SYLWESTRA I SZALONY KARNAWAŁ, ALBO PO PROSTU NA SPOKOJNE WIECZORY PRZY OGNIU TRZASKAJĄCYM W KOMINKU..

Obiekt w bazie od: 2009-05-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet