• Tuszynek Majoracki
  • i okolica

Filtruj wynik

Tuszynek Majoracki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Tuszynku Majorackim

Lista obiektów noclegowych

  1. Dom został oddany do użytku w 2012 roku, posiada całodobowy dostęp do ciepłej wody oraz strzeżony parking. Mieści się w spokojnej i przytulnej dzielnicy Tuszyna
  2. Dom Do Wynajęcia

    dom do wynajęciaKalinko(Tuszynek Majoracki: 6.8km do centrum)  

  3. Komfortowo urządzony dom znajduje się na skraju wsi. W gospodarstwie jest stadnina koni . Gospodarze oferują przejazdy bryczką po okolicy oraz wynajem rowerów.

Tuszynek Majoracki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Tuszynku Majorackim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet