Noclegi Tuszów Narodowy

Znaleziono obiektów:6

 • Tuszów Narodowy
 • i okolica

Filtruj wynik

Tuszów Narodowy i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Tuszowie Narodowym

Lista obiektów noclegowych

 1. Restauracja oferuje atrakcyjne menu, oparte na regionalnej kuchni. Barek świetnie zaopatrzony. Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak : kameralne

  Od 90 PLN za dzień

 2. Chata Pateraki

  dom letniskowyCzajkowa(Tuszów Narodowy: 4.4km do centrum)  

  Chata Pateraki znajduje się w Puszczy Sandomierskiej, przy samym rezerwacie Pateraki. Zapraszamy na wypoczynek pośród natury w ciszy i spokoju.

  Od 400 PLN za dzień

 3. Hotel Rado

  hotelWola Chorzelowska(Tuszów Narodowy: 6.5km do centrum)  

Tuszów Narodowy i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Tuszowie Narodowym

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet