Noclegi Trześń

Znaleziono obiektów:4

  • Trześń
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Gospospodarstwo agroturystyczne "Przy Grobli" znajduje się w miejscowości Trześń (gmina Niwiska), w północno- zachodniej części województwa podkarpackiego na
  2. Agroturystyka "Borek"

    agroturystykaNowa Wieś(Trześń: 3.7km do centrum)  

    Dom nad stawem. Plaża, las, super miejsce na spotkania w gronie przyjaciół oraz wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy.
  3. Oferujemy noclegi, jazdę konną, przejazdy bryczkami, ognisko, grill, łowienie ryb oraz inne atrakcje w naszej agroturystyce.
  4. Ośrodek poleca swoje usługi zarówno gościom indywidualnym jak i zorganizowanym grupom. Jest do dyspozycji w godzinach dziennych i nocnych.

Trześń i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Trześniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet