Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Trzebież

Znaleziono obiektów:8 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Trzebież
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. serdecznie zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 2. U Latarnika

  dom letniskowyKopice(Trzebież: 4.8km do centrum)  

  Komfortowy całoroczny piętrowy domek z wygodnym salonem, aneksem kuchennym i łazienką oraz wyjściem na duży taras, piętro to dwie sypialnie jedna z balkonem.

  Zobacz ofertę

 3. Tawerna Panorama

  pokoje gościnneStepnica(Trzebież: 7.1km do centrum)  

  Obiekt położony 150 m od plaży w sąsiedztwie portu jachtowego, restauracja na miejscu, taras widokowy, plac zabaw dla dzieci, 18 miejsc noclegowych, płatnosc...

  Zobacz ofertę

 4. Oferujemy Państwu: bazę noclegową centrum: 10 budynków murowanych z możliwością zakwaterowania 150 osób (domki typu bonin, każdy o powierzchni 100 m2, w którym

  Zobacz ofertę

Trzebież i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Trzebieży

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie