Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Trzebież

Znaleziono obiektów:9 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Trzebież
 • i okolica

Filtruj wynik

Trzebież i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Trzebieży

Lista obiektów noclegowych

 1. serdecznie zapraszamy!

  Od 45 PLN za dzień

 2. Tawerna Panorama

  pokoje gościnneStepnica(Trzebież: 7.1km do centrum)  

  Obiekt położony 150 m od plaży w sąsiedztwie portu jachtowego, restauracja na miejscu, taras widokowy, plac zabaw dla dzieci, 18 miejsc noclegowych, płatnosc...

  Od 79 PLN za dzień

 3. Certyfikowany przez PZJ Ośrodek Jeździecki, w którym organizowane są zawody, Egzaminy na Odznaki Jeździeckie, obozy i wczasy w okresie wakacji i ferii zimowych

  Od 120 PLN za dzień

 4. Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Brzózkach należy do największych i najlepiej wyposażonych placówek na północ od Szczecina.

  Od 80 PLN za dzień

Trzebież i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Trzebieży

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet