• Trzciniec
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. cennik po uzgodnieniu telefonicznym Całoroczny apartament czteroosobowy z aneksem kuchennym oraz łazienką. Duże podwórze, teren ogrodzony, sprzęt sportowy.

  Zobacz ofertę

 2. Uwes Pommernhof

  agroturystykaPsie Głowy(Trzciniec: 3.7km do centrum)  

  Uwes Pommernhof jest starannie odrestaurowanym dworkiem agroturystycznym nad brzegiem jeziora Nawsie, na skraju Lasów Krajeńskich. Leży w miejscowości Psie

  Zobacz ofertę

 3. Zagroda

  agroturystykaKołomąt(Trzciniec: 10.8km do centrum)  

  W pobliżu trasy rowerowe i piesze, kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu pływającego. Na miejscu hodowla psów. Do centrum najbliższego miasta około 4 km.

  Zobacz ofertę

 4. Dom Pod Psem

  agroturystykaPsie Głowy(Trzciniec: 3.5km do centrum)  

 5. U Nikodema Agroturystyka

  agroturystykaOstroróg(Trzciniec: 7.8km do centrum)  

Agrowczasy Trzciniec i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Trzcińcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie