Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Trójca

Znaleziono obiektów:3

 • Trójca
 • i okolica

Filtruj wynik

Trójca i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Trójcy

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel "Arłamów"

  hotelArłamów(Trójca: 8.1km do centrum)  

  Hotel Arłamów to nowy, czterogwiazdkowy hotel w Bieszczadach. Hotel położony jest na szczycie wzgórza, w malowniczym otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej.

  Od 170 PLN za dzień

 2. Dolina Czterech Stawów

  agroturystykaSkopów(Trójca: 20.7km do centrum)  

Trójca i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Trójcy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet