Agroturystyka Toporzyk

Znaleziono obiektów:14

 • Toporzyk
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Położone w sercu Szwajcarii Połczyńskiej Siedlisko Lecą Żurawie to miejsc przyjazne rodzinom z dziećmi; butikowe pokoje, domowa kuchnia i dawka dobrej energii.

  Zobacz ofertę

 2. Nasze 15 hektarowe gospodarstwo położone jest na terenie bajecznie urokliwej krainy pagórków, głębokich dolin, mniejszych i większych jeziorek oraz lasów.

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo leży w malowniczej wsi Toporzyk, w okolicach Połczyna-Zdroju. Gospodarstwo jest znane z profesjonalnie organizowanych imprez okolicznościowych.

  Zobacz ofertę

 4. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo położone jest na Terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego, na uboczu wsi Toporzyk (800m od zabudowań i sklepu)

  Zobacz ofertę

 5. Mała Wenecja

  agroturystykaSmołdzięcino(Toporzyk: 2.7km do centrum)  

  Gospodarstwo Agroturystyczne „Mała Wenecja” położone jest w niewielkiej wsi Smołdzęcino w województwie zachodniopomorskim, powiecie drawskim, gminie Ostrowice.

  Zobacz ofertę

 6. Dębowe Zacisze

  agroturystykaStare Resko(Toporzyk: 6.1km do centrum)  

  W naszym magicznym domu , w otoczeniu stuletnich debow i dzikiej jeszcze przyrody, odnajda Panstwo cisze , spokoj i chwile wytchnienia z dala od zgielku i

  Zobacz ofertę

 7. Worowy Dworek

  agroturystykaNowe Worowo(Toporzyk: 7.5km do centrum)  

  Komfortowo odnowiona przedwojenna posiadłość wiejska położona w samym sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego nad Jeziorem Nowoworowskim. Oaza ciszy i spokoju.

  Zobacz ofertę

 8. Agrochlebowo

  agroturystykaChlebowo(Toporzyk: 6.6km do centrum)  

  Agrochlebowo cudowne miejsce do wypoczynku na Pojezierzu Drawskim! Przez cały rok oferujemy 2 apartamenty 6 osobowe. U nas odpoczniesz tak jak lubisz :) !!!

  Zobacz ofertę

 9. "Ranczo W Dolinie"

  agroturystykaDobrosław(Toporzyk: 7.1km do centrum)  

  ceny po uzgodnieniu telefonicznym "Rancho w Dolinie" położone jest na Pojezierzu Drawskim, bezpośrednio nad przepięknym, jednym z najczystszych w Polsce,

  Zobacz ofertę

 10. Agroturystyka

  agroturystykaSiecino(Toporzyk: 9.6km do centrum)  

  ceny po uzgodnieniu telefonicznym Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest na terenie Pojezierza Drawskiego i Drawskiego Parku Krajobrazowego, na skraju

  Zobacz ofertę

 11. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Maksymalnie 10 miejsc noclegowych (jeden pokój 4 osobowy, 3 pokoje 2 osobowe lub jednoosobowe) w działającym gospodarstwie

  Zobacz ofertę

 12. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Agroturystyka " ul" położona jest na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego i na obszarze natura 2000. Bardzo duża ilość

  Zobacz ofertę

 13. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo położone w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego, obok przebiega oznakowany Szlak Konny Pojezierza...

  Zobacz ofertę

 14. ceny po uzgodnieniu telefonicznym

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Toporzyk i okolica

Agroturystyka od 1 do 14 z 14 w Toporzyku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie