Obiekty promowane w najbliższej okolicy

"Stokłos"

Ośrodek wypoczynkowy w Zieleńcu

Zieleniec 89, 57-340 Duszniki-Zdrój,
woj. dolnośląskie, Polska

Reklama

Apartamenty "Przy Wydmie"

Miejscowość: Darłówko

Zapraszamy na majówkę,przestronne apartamenty super lokalizacja, atrakcyjna cena. tel 698-174-084

 

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Opis

Witamy w Zieleńcu!

Zapraszamy do ośrodków Pod Orlicą oraz Straszny Dwór i Stokłos. Komfortowo urządzone pokoje z łazienkami, malownicze widoki na okoliczne pasma górskie i trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności, zapewnią Państwu doskonały wypoczynek i relaks.

Nasze ośrodki posiadają idealne warunki do organizacji narad, spotkań szkoleniowych, obozów sportowych oraz pobytów rodzinnych. Zimą organizujemy turnusy wczasowe z programem rekreacyjno-animacyjnym. Położenie naszych budynków wraz z rozbudowaną siecią wyciągów narciarskich w Zieleńcu pozwala na pozostawienie auta na parkingu przez cały pobyt i wychodzenie na narty wprost z budynków!!!

Mali Goście to dla nas ważni Goście - w każdym budynku oferujemy "Maluchom" kącik do zabawy.

Codzienne obiadokolacje można wykupić w pakiecie w momencie rezerwacji w cenie 25 zł za osobę dorosłą i 19 zł za dziecko. Istnieje również możliwość wykupienia obiadokolacji na miejscu w cenie 35 zł za osobę dorosłą i 25 zł za dziecko.

W razie dodatkowych pytań i niejasności służymy pomocą. W przypadku , gdyby oferta nie spełniała Państwa oczekiwań zachęcamy do kontaktu. Dział rezerwacji jest do Państwa dyspozycji.

Obiekt w bazie od: 2013-11-21

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet