Gościniec "AMiG"

Gościniec w Krzywopłotach

8.8 Ocena
Liczba ocen:11

Reklama

Domki Bursztynki

Miejscowość: Sarbinowo

Nowe 6-osobowe domki blisko morza, duży plac zabaw, animacje dla dzieci.

Cena od: 200 całość

Informacje o obiekcie

ul. Hardego 15 , Krzywopłoty, 32-310 Klucze odległość od centrum: 0.8 km

Opis

Gościniec AMiG – agroturystyczna baza dla kochających naturę, tradycję, relaks i spokój. Obiekt położony na uboczu wsi, z biegiem lat powoli wtapiający się w otaczający las, nieustannie przeobrażany z myślą o tradycyjnej polskiej wsi. Skierowany na prostotę i funkcjonalność nie oferuje luksusów kompleksowych kurortów, bazując na tym co naturalne i zdrowe. Skromność wnętrz jak i zewnętrznych fasad budynków są wyznacznikiem trendów ku jakim zmierzamy. Wykorzystując zasoby niegdysiejszego PGR organizujemy czas i działania podyktowane naturalnym procesem życia w zagrodzie, w tym porami dnia i roku. Tutaj mieszkamy i chcemy dzielić się z Państwem urokami, które wiele lat temu zawładnęły naszymi sercami.

Gościniec AMiG to zarówno obiekt jak i ściśle związany z nim teren. Wewnątrz oferujemy łącznie 12 pokoi 2-5 osobowych mogących ugościć do 40 osób w tym 2 niepełnosprawne. Jednak nad standard wnętrz przedkłada się bogactwo otaczającej natury, do której korzystania głównie zapraszamy. Obiekt powstały niegdyś z myślą o imprezach zorganizowanych, oferuje dwie sale mieszczące 120 osób każda. Posiadamy ponadto pole namiotowe z własnym węzłem sanitarnym oraz miejsce na postawienie samochodu/przyczepy campingowego z możliwością podłączenia do wody i prądu.

Atutem naszego miejsca jest otaczająca nas natura, krajobraz polskiej wsi, spokój i cisza, niezmącone cywilizacyjnym popłochem. Umiejscowieni z dala od miast oraz centrów turystycznych oferujemy miejsce do relaksu na łonie natury z możliwością poznania jak i czynnego udziału w życiu tradycyjnego gospodarstwa wiejskiego. Możliwość rozpalenia ogniska oraz spędzenia przy nim wieczoru/nocy jeszcze bardziej sprawia, że jest to idealne miejsce do weekendowego i/lub wakacyjnego wypoczynku.

Gościniec AMiG to miejsce przeznaczone dla ludzi ceniących sobie spokój ale też i swobodę, potrafiących odnaleźć walory niezagospodarowanej przestrzeni, sielanki polskiej wsi, życia poddanego naturalnym niekiedy wydawać by się mogło niespiesznym procesom. Jesteśmy otwarci na każdego, dostosowując ofertę wg indywidualnych potrzeb zarówno dla jednostki jak i grup zorganizowanych. Wyróżnia nas osobiste podejście do gości, rodzinna, domowa atmosfera, przy równoczesnym zachowaniu swobody. Również pod względem kulinarnym czerpiemy wzorce z tradycji, oferując zdrową polską kuchnię, sutą i smakowitą, nastawioną na naturalne, rodzime produkty.

Nasz gościniec doskonale nadaje się do organizacji wszelkich imprez rodzinnych i grup o konkretnych zainteresowaniach. Przez kilka lat z rzędu organizowane były na terenie ośrodka zloty VW Garbusa, byli też fani Mercedesa, Dużego Fiata, motocykli szosowych i terenowych, harcerze, fotograficy, rodziny na dorocznych spotkaniach. Bo jest to również świetne miejsce dla rodzinnego wypoczynku, połączonego ze zwiedzaniem Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Chcemy aby każdy czuł się tu swobodnie, mógł przyjemnie spędzić czas w towarzystwie rodziny i/lub przyjaciół, równocześnie nawiązując kontakt z Jurajskim klimatem. Nasze miejsce może też stanowić doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji – Pustyni Błędowskiej, ruin okolicznych zamków (Ogrodzieniec, Smoleń, Rabsztyn), zabytków architektury drewnianej. Znajdą tu swój kąt fotografowie, malarze, artyści szukający niepowtarzalnych wzorców. Specjalnie premiujemy zdrowy tryb wypoczynku.

Na życzenie przygotujemy propozycje tras wycieczkowych, zarezerwujemy miejsce w lokalach, obiektach usługowych i do zwiedzania. Współpracujemy z zawodowymi i amatorskimi miłośnikami Jury oraz organizacjami oferującymi atrakcje związane z tymi ziemiami.

Zdajemy sobie sprawę z własnych słabości, dlatego bardzo cenimy sobie opinie naszych gości, zarówno w trakcie pobytu jak i przy pomocy serwisów internetowych, np. e-holiday, który nas gości. Dzięki uwagom doskonalimy się, starając się by każdy nas odwiedzający wyjeżdżał zadowolony.

Zapraszamy

Obiekt w bazie od: 2012-01-31

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Stołówka
  • Dla zmotoryzowanych: Parking / Garaż (Parking w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia, Wanienka) Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala zabaw dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Karuzela], Sala telewizyjna / gier / świetlica)