Kwatery Prywatne - Renata Łapka

Kwatera prywatna w Międzywodziu

10.00
Ilość ocen:1

ul. Pogodna 1, 72-415 Międzywodzie,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Serdecznie zapraszamy do nowo wyposażonego domu w zacisznej i spokojnej części Międzywodzia. Pokoje (z łazienkami) urządzone są funkcjonalnie i przytulnie, by miło w nich spędzać letni urlop (większość pokoi posiada własny, przestronny balkon). Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy w pełni wyposażone kuchnie, przytulny kącik grillowy a także ogródek - miejsce do wypoczynku w cieniu lub pełnym słońcu. Auta można zaparkować na terenie zamkniętym. Oferujemy także bezpłatną, doraźną opiekę lekarską i pediatryczną. W czerwcu zapraszamy na tygodniowe wczasy rodzinne w atrakcyjnej cenie! Prosimy dzwonić do godz. 22. Odpowiadamy na wszystkie maile, a szczegółowych informacji udzielamy także telefonicznie.

Strona:
pogodna1.pl
Facebook:
www.facebook.com/pogodna1

Obiekt w bazie od: 2015-05-07

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet