SPA "Dla Duszy"

SPA w Gajówce

Gajówka 1, 59-630 Mirsk,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 40 - 45 PLN osoba 3 Zobacz

SPA DLA DUSZY to miejsce przepełnione pozytywną energią i ciszą otaczającej przyrody.
Każda przyjeżdżająca osoba jest dla nas radością, dlatego chętnie spędzamy wspólnie czas na inspirujących rozmowach. Egzotyczne kolory, zapachy i muzyka oraz domowa atmosfera kreują przestrzeń dla uwolnienia nagromadzonego stresu oraz poczucia bycia wysłuchaną/nym i zaopiekowaną/nym.

Dopełnieniem dobrego samopoczucia może być skorzystanie z pakietów pobytowych w skład których wchodzą m.in: joga, qigong-u, mandala, ajurwedyjskie masaże i zabiegi oraz koncerty na misach kryształowych.

Misją naszego miejsca jest to aby jak najwięcej ludzi odnalazło wewnętrzną ciszę oraz sens swojego istnienia na ziemi i abyśmy wszyscy wspólnie razem doświadczali radości, lekkości i miłości każdego dnia.

Obiekt w bazie od: 2014-01-07

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 16:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Udogodnienia Spa/wellness (SPA&Wellness), Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet