Noclegi Terespol

Znaleziono obiektów:6

 • Terespol
 • i okolica

Filtruj wynik

Terespol i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Terespolu

Lista obiektów noclegowych

 1. Motel Pod Dębami

  motelKobylany(Terespol: 4.3km do centrum)  

  Od 45 PLN za dzień

 2. Agroturystyka "Husinka"

  agroturystykaHusinka(Terespol: 21.1km do centrum)  

  Oferujemy do całkowitej dyspozycji w pełni wyposażony domek drewniany z krytym tarasem, basen foliowy, miejsce na ognisko, plac zabaw, 5000m² działki.

  Od 180 PLN za dzień

 3. U Rysia

  agroturystykaMokrany Stare(Terespol: 14.0km do centrum)  

  Wolne terminy! Możliwość wypożyczenia kajaków, rowerów! Atrakcyjna cena - 25 zł/osobę!

  Dwie pobliskie rzeki Krzna i Bug obfitują w ryby, więc oferta skierowana jest również do amatorów wędkowania. Zapraszamy także na grzybobranie.

  Od 25 PLN za dzień

 4. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa. Dla gości oferujemy pokoje 4-, 2- i 1-osobowe, wyposażone w telewizory i dostęp do internetu.

  Od 25 PLN za dzień

 5. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w malowniczej wsi Małaszewicze Duże. Zapraszamy!

  Od 20 PLN za dzień

Terespol i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Terespolu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet