Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Teremiski

Znaleziono obiektów:4

 • Teremiski
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. 8.70/10
  Ilość ocen: 23

  Dodaj do schowka

  Leśniczówka "U Jasia i Małgosi" to bardzo urokliwe miejsce położone w samym sercu Puszczy Białowieskiej w odległości 10 km od Białowieży. Jest to idealne

 2. 9.76/10
  Ilość ocen: 5

  Dodaj do schowka

  Domek położony w środku Puszczy Białowieskiej w odległości ok. 10 km od Białowieży. Jest to doskonałe miejsce dla spragnionych spokoju i kontaktu z przyrodą.

 3. Cel jaki stawiamy, to zapewnienie naszym gościom jak najlepszych warunków odpoczynku i relaksu wśród lasów Puszczy Białowieskiej.

 4. 9.75/10
  Ilość ocen: 4

  Dodaj do schowka

  Domek znajduje się we wsi Teremiski oddalonej o 6 km od Białowieży, 4 km od rezerwatu pokazowego żubrów, 3 do uroczyska Stara Białowieża, 300 m od lasu. Duże

Agrowczasy Teremiski i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Teremiskach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie