Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Teremiski

Znaleziono obiektów:3

 • Teremiski
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Leśniczówka "U Jasia i Małgosi" to bardzo urokliwe miejsce położone w samym sercu Puszczy Białowieskiej w odległości 10 km od Białowieży. Jest to idealne

  Zobacz ofertę

 2. Cel jaki stawiamy, to zapewnienie naszym gościom jak najlepszych warunków odpoczynku i relaksu wśród lasów Puszczy Białowieskiej.

  Zobacz ofertę

 3. Domek znajduje się we wsi Teremiski oddalonej o 6 km od Białowieży, 4 km od rezerwatu pokazowego żubrów, 3 do uroczyska Stara Białowieża, 300 m od lasu. Duże

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Teremiski i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Teremiskach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie