Gospodarstwo Agroturystyczne

Agroturystyka w Kopytkowie

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

JESIEŃ W KRYNICY-ZDRÓJ - 6 noclegów + 6 śniadań tylko 399zł - Zapraszamy !!!!

Informacje o obiekcie

Kopytkowo 5, 16-310 Sztabin

Opis

Zwierzęta akceptowane po wcześniejszym uzgodnieniu.

Gospodarstwo położone jest w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego, 10 km od miejscowości Sztabin, 20 km od Augustowa, 80 km od Białegostoku.
Biebrzański Park Narodowy słynie z występowania licznych, gdzieniegdzie ginących już gatunków zwierząt i roślin. Piękno otaczającej przyrody, czyste powietrze, żyjące w okolicy dzikie zwierzęta stwarzają niepowtarzalną atmosferę umożliwiającą wspaniały wypoczynek oraz ciekawe spędzenie czasu. Dzięki naszemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości okolicznych terenów dajemy Państwu okazję zapoznania się z nimi oraz wykonania niepowtarzalnych zdjęć, które będą stanowiły wspaniałą pamiątkę spędzonego w Kopytkowie czasu.
Do dyspozycji mamy dwa pokoje ( 4-ro osobowy i 2-u osobowy) zlokalizowane w budynku mieszkalnym gospodarzy wraz ze znajdującą się w pobliżu jadalnią oraz 6-ścio osobowy domek letniskowy położony 50 m od domu.

Od niedawna możemy zaproponować Państwu wypoczynek w domu wolnostojącym w którym znajdują się 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka.

Obiekt w bazie od: 2009-03-24

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Internet: Internet