Noclegi Taszów

Znaleziono obiektów:9 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

 • Taszów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy Serdecznie Również Latem .

  Zobacz ofertę

 2. CRiW "Orlik" zaprasza do Zieleńca, miejscowości położonej na stokach Zielonego Garbu (1026m) i Serlicha (1025m), szczytów Gór Orlickich, w Kotlinie Kłodzkiej.

  Zobacz ofertę

 3. "Zbójnicka Chata"

  pensjonatZieleniec(Taszów: 9.1km do centrum)  

  Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką, sala kominkowa, drink-bar, smaczna domowa kuchnia, oraz doskonałe miejsce na ognisko, grilla, spotkania integracyjne.

  Zobacz ofertę

 4. Oaza ciszy i spokoju, w otoczeniu lasów i górskich potoków.

  Zobacz ofertę

 5. Luksusowy dom na wakacje w sercu gór z dala od zwartej zabudowy, idealny dla grupy: 5 sypialni+salon+4 łazienki+kuchnia+zmywarka+kominek+2 miejsca biesiadowania

  Zobacz ofertę

 6. Absolwent

  pensjonatZieleniec(Taszów: 8.9km do centrum)  

  Absolwent oferuje Państwu: jadalnię - śniadania, obiadokolacje bezpieczny parking, niestrzeżony kawiarenka narciarnia - przechowywanie sprzętu narciarskiego...

  Zobacz ofertę

 7. Chata Góralska

  dom do wynajęciaZieleniec(Taszów: 9.2km do centrum)  

  Dom do wynajęcia w Centrum Zieleńca

  Zobacz ofertę

 8. SnowHouse

  apartamentZieleniec(Taszów: 9.2km do centrum)  

  Apartamenty SnowHouse w samym centrum Zieleńca!!! Zapraszamy...

  Zobacz ofertę

 9. Zapraszamy do cichej wioski pięknie położonej w kotlinie górskiej, wśród łąk i lasów, idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, narciarstwa.

  Zobacz ofertę

Taszów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Taszowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie