Noclegi Tarnówka

Znaleziono obiektów:6

 • Tarnówka
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. basen-letni Gospodarstwo agroturystyczne "Zakątek" położone jest z dala od ruchliwej drogi, otoczone polami i łąkami. Znajdujemy się 17km od trasy

  Zobacz ofertę

 2. "Dolce Vita"

  pokoje gościnneChełmno(Tarnówka: 8.8km do centrum)  

  Malowniczo położony obiekt noclegowy. W pobliżu takich miejscowości jak: Uniejów, Koło, Kłodawa, Turek. Pokoje dobrze wyposażone. Dla dzieci puzzle, gry.

  Zobacz ofertę

 3. Obiekt całoroczny, przyjazna okolica, kwatera w osobnym budynku, do dyspozycji aneks kuchenny, łazienka w każdym pokoju, TV oraz internet bezprzewodowy.

  Zobacz ofertę

 4. W zajeździe funkcjonuje hotel czynny całą dobę. "Zajazd Leśny" dysponuje kilkunastoma pokojami hotelowymi 1, 2, 3, 4 osobowymi o różnym standardzie wyposażenia.

  Zobacz ofertę

 5. Gospodarstwo-U Joli

  agroturystykaSkobielice(Tarnówka: 5.6km do centrum)  

  Gospodarstwo położone w pobliżu Koła, przy trasie Koło-Łask. Do dyspozycji gości jeden pokój 4 osobowy z łazienką, w oddzielnym budynku. Ładny ogród i sad

  Zobacz ofertę

 6. Zajazd Ligrana

  zajazdChojny(Tarnówka: 7.3km do centrum)  

Tarnówka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Tarnówce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie